מי אני

קוראים לי ביאנקה.

קוראים לי ביאנקה כי אבא שלי "חולה" על הרולינג סטון (שנות ה-80', מיק וביאנקה ג'אגר…) והכי קרוב מבחינתו למיק ג'אגר היה כנראה – לקרוא לי ביאנקה.

עליתי לארץ מהונגריה בשנת 2006 – כשהתכנית המקורית שלי היתה לחיות כאן בערך שנה – ולחזור הביתה.

אבל…

רצה הגורל – ופגשתי בארץ את מי שהפך להיות בעלי – שרון. התחתנתי, והיום אני אמא ל3  ילדים מקסימים – אמה, סופי ועדן.

אל תשאלי אותי איך אחרי 5 שנים של לימודי כלכלה באוניברסיטה הפכתי להיות קוסמטיקאית… מה שבטוח – זאת הייתה אחת ההחלטות הכי טובות שעשיתי בחיים שלי. מעבר לזה שאני מאוד מאוד נהנית בעבודה שלי, אני יכולה להבטיח לך שאני טובה במה שאני עושה, אני עושה את זה כבר 12 שנים והלקוחות שלי הן העדות הכי טובה לכך.

 

אחד הדברים שאני אוהבת בעולם היופי זה שהלימודים הם אין סופיים, תמיד יש משהו חדש ותמיד יש מקום לגדול וללמוד. קורסים, הדרכות והשתלמויות – זה מה שעוזר לי להישאר מעודכנת בכל הטרנדים החדשים, במוצרים חדשים, טיפולים או מכשירים.

 

אני לא מכניסה לקליניקה שלי מוצרים שלא בדקתי מה הם מכילים בדיוק. לא תמצאי אצלי גימיקים ומוצרים שנראים מקצועיים ובמציאות – מעבר לתמונה יפה לאינסטגרם – אין בהם שום תועלות לעור פנים יפה ובריא.

בטיפולים אני משתמשת בחברות המובילות- בעיקר במוצרים של ביופפטיקס- ובמכשירים הכי מתקדמים כדי להביא לך תוצאות הכי טובות כבר מהטיפול הראשון.

הקליניקה שלי בגבעתיים – מקום נעים, אינטימי, עם אווירה רגועה שלווה וכיפית, בדיוק מה שאת צריכה כדי ליהנות מטיפול מפנק – שיחזיר לך את הכוח והצבע לפנים.

רוצה לדעת עליי יותר, להיות מעודכנת על הטיפולים, המבצעים או לראות תמונות של "לפני/אחרי"?
תעקבי אחריי בלחיצה קלילה מכאן...